• cs
  • en

Ubytování v lázeňském městě Poděbrady

Penzion
Penzion

 
Rodinný pension Fontána nabízí komfortní ubytování v srdci lázeňského města Poděbrady. Moderně vybavené ubytovací jednotky vyhoví nárokům rodin s dětmi, párům, jednotlivcům i skupinám.

Jedno- až trojlůžkové pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, ručníky a lednicí. K dispozici je rovněž SAT TV a WiFi internetové připojení zdarma ve všech prostorách pensionu. Všechny pokoje pensionu jsou nekuřácké.

Pension Fontána se nachází pět minut chůze od centra města v klidném prostředí s výhledem na lázeňský park, 200 m od cyklostezky, 900 m od železniční stanice, 50 m od obchodního domu Albert. Další možnosti nákupů nabízí cca kilometr vzdálené nákupní středisko (Tesco aj.).  Ceny jsou uvedené včetně snídaní, které se podávají v přízemí pensionu každý den od 8 do 10 hodin.

Hostům pensionu jsou zajištěna čtyři parkovací místa na vlastním parkovišti, parkování je možné také na silnici před pensionem. Nabízíme možnost úschovy cyklistických kol a dalšího sportovního vybavení. 

 

 

 

Novinky
10.1.2019
Certifikát kvality
10.1.2019
Wellness

Rádi našim klientům zajistíme lázeňské procedury v Královských lázních. Klienti zde mohou využít masáže, vířivku ale i pobytové balíčky. Prostředí lázní zaručí pohodlí, soukromí a absolutní relaxaci.

Telefon: 720 974 910

Web: www.kralovskelaznepodebrady.cz

E-mail: kralovskelazne-podebrady@seznam.cz

>>
Fotogalerie